SFP+ module,10Gb/s , 1550nm RX/TX

SFP+ module,10Gb/s , 1550nm RX/TX

1 150,00 лв.
Поръчай

Описание:

SFP+ модулен транссивер , съвместим с SFP MS, SFF-8431,SFF-8432, SFF-8472 и 10GBASE-ZR стандарти.Покрива изискванията на Class I Laser Safety requirements по IEC-825 стандарта. Предаващата и приемаща функция са реализирани в SFP 20 pin корпус със оптичен интерфейс дуплекс LC. Предавателя е реализиран с високо надежден DFB лазерен диод за теснолентов синал( 0.3nm delta lambda) в диапазона 1530-1565nm .Осигурява надеждно предаване на данни със скорост до 10Gbps по оптичен кабел на разстояниие до 80км.

Производител: Петрико ООД

Други модели Медия конвертори и SFP / SFP+ модули