Оптични сплитери, Оптичен PLC сплитер 1:8, с SC/APC конектори

Оптичен сплитер с конектори SC/APC, изолация LZSH , 16 изхода, широколентов-PLC.

Оптични сплитери, Оптичен PLC сплитер 1:8, с SC/APC конектори

Оптичен сплитер с конектори SC/APC, изолация LZSH , 8 изхода, широколентов-PLC.

Оптични сплитери, Оптичен PLC сплитер 1:4, с SC/APC конектори

Оптичен сплитер с конектори SC/APC, изолация LZSH , съотношение 25:25:25:25%, широколентов-PLC.

Оптични сплитери, Оптичен PLC сплитер 1:2, с SC/APC конектори

Оптичен сплитер с конектори SC/APC, изолация LZSH , съотношение 50:50%, широколентов-PLC.

Пасивни елементи за мрежи, SC/АPC адаптер

Оптичен директен съединител за конектори SC/АPC.

Пасивни елементи за мрежи, SC/PC адаптер

Оптичен директен съединител за конектори SC/PC.

Пасивни елементи за мрежи, SC/UPC patch cable

Съединителен оптичен кабел с конектори SC/UPC, изолация LZSH .с дължина от 3м.

Пасивни елементи за мрежи, LC/APC- SC/APC patch cable

Съединителен оптичен кабел с конектори SC/APC и LC/APC, изолация LZSH .с дължина от 3м.

Пасивни елементи за мрежи, SC/APC patch cable

Съединителен оптичен кабел с конектори SC/APC, изолация LZSH .с дължина от 3м.

Оптични предаватели 1310nm, SC/APC пигтейл ( цветен пакет)

Пигтейли в комплект по 6 или 12 с различни стандартни цветове, с дължина от 1.5м.

Страници